Usługi porządkowe świadczymy od 2006 roku. 

Dostosowanie się do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów pozwala nam wykonać prace porządkowe zarówno wewnątrz budynków i obiektów, jak i na terenie zewnętrznym.  

Wykonujemy usługi kompleksowego sprzątania; pomiesczeń biurowych, magazynów, osiedli mieszkaniowych,  obiektów użyteczności publicznej, domów i mieszkań oraz terenów zewnętrznych. 

Zajmujemy się także wykonaniem wszelkiego typu prac specjsalistycznych w których najlepszym rozwiązaniem jest użucie technik alpinistycznych. W naszej firmie pracuje grupa doświadczonych pracowników wysokościowych, wyszkolonych i posiadających aktualne badania. Specjalność to: alpinistyczne mycie okien, czyszczenie elementów elewacji, odsnieżanie dachów, usuwanie sopli i nawisów śnieżnych.  

Nasza firma oferuje sprzątanie terenów zewnętrznych a także profesjonalne utrzymanie terenów zielonych w nienagannym stanie przez cały rok. Latem i wiosną zadbamy, by trawniki były przystrzyżone, by kratki ściekowe były czyste a na chodnikach czy podjazdach nie zalegały śmieci, kurz czy inne zanieczyszczenia.

 

Inne, Usługi