Patrole interwencyjne

Jednym z ważniejszych elementów naszej działalności są dokładne patrole interwencyjne w Warszawie. Jest to cześć usługi, jaką świadczymy w ramach kompleksowego monitoringu obiektów. W przypadku pojawienia się sygnałów świadczących o zagrożeniu przybywamy na miejsce zdarzenia tak, by zapewnić Klientowi pełny zakres ochrony. Nasi pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem w branży ochroniarskiej, dzięki czemu podejmują odpowiednie działania w zależności od rodzaju zagrożenia. W razie konieczności posiadają pozwolenie na użycie środków przymusu bezpośredniego. Poprawnie funkcjonujące systemy monitoringu mają nam pomóc w zapewnieniu pełnej ochrony.

Szybka i skuteczna interwencja

Wieloletnie doświadczenie w branży ochroniarskiej pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przypadku świadczenia usług w zakresie bezpieczeństwa i ochrony mienia wymagane jest szybkie podejmowanie działań. Dlatego możemy naszym Klientom zapewnić wykonanie patroli w przeciągu 10 (maksymalnie 15) minut od otrzymania zgłoszenia. Dotyczy to zarówno interwencji na prywatnych posesjach, jak i w obiektach handlowych czy obiektach użyteczności publicznej. Dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie skrócić czas oczekiwania na patrol tak, by mogli się Państwo czuć bezpiecznie.

Jak wyglądają patrole?

Patrole pozwalają zweryfikować zasadność sygnałów ostrzegawczych. Naszym obowiązkiem jest sprawdzenie, czy w danym przypadku nie powstało zagrożenie utraty zdrowia lub życia osób przebywających na terenie kompleksu. Weryfikujemy wszystkie wejścia, co pozwala ocenić czy w budynku nie znajduje się intruz. W razie konieczności zdarzenie zostaje zgłoszone odpowiednim służbom porządkowym. Jeśli na terenie obiektu są osoby poszkodowane wzywamy służby medyczne.

Kompetencje pracowników zajmujących się ochroną mienia i osób

Do naszej załogi zajmującej się patrolami interwencyjnymi należą młode osoby. Są sprawne fizycznie i pełne energii, co pozwala na sprawną reakcję w przypadku wystąpienia zagrożenia. Dbamy o taki dobór kadry, aby oferowana przez nas ochrona była najwyższej jakości. Ochroniarze Best Security są kompleksowo przeszkoleni, a ponadto posiadają ogromne doświadczenie operacyjne.

Ochroniarze interwencyjni w razie alarmu przybędą na miejsce w ciągu 5-15 minut. Aby zapewnić tak szybki czas reakcji, do załogi wybieramy jedynie najsprawniejszych pracowników. Nasza grupa interwencyjna z Warszawy zajmie się zabezpieczeniem obiektu do momentu Państwa przyjazdu.