Zabezpieczanie imprez masowych

Każde wydarzenie z dużą liczbą uczestników, niezależnie od tego, czy są to zawody sportowe, festiwal czy koncert musi zostać odpowiednio przygotowane. Jednym z obowiązków organizatorów jest zapewnianie bezpieczeństwa wszystkim osobom biorącym udział w danym evencie. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie zabezpieczenia imprez masowych na terenie Warszawy. Warto zaznaczyć, że zgodnie z przepisami prawnymi, organizatorzy, którzy nie dopełnili obowiązku ochrony uczestników, podlegają odpowiedzialności karnej.

Zebranie informacji w celu odpowiedniego zaplanowania działań

Nasza pomoc w zakresie ochrony na imprezach masowych rozpoczyna się już na etapie planowania. W trakcie omawiania szczegółów całego wydarzenia pozostajemy w kontakcie z organizatorami, zwracając przy tym uwagę na wszystkie kwestie mogące stanowić zagrożenie dla gości eventu. Dzięki temu mamy szansę dopasować zabezpieczenia oraz wymagania techniczne do liczby uczestników czy oraz możliwości i wielkości budynku. Zebranie pełnej informacji pomaga na wybranie najlepszego sposobu pracy nie tylko przy wydarzeniach, lecz także przy ochronie fizycznej obiektów.

Kompleksowe usługi ochrony na imprezach masowych

Pierwszy etap to przygotowanie planu zabezpieczenia imprezy razem ze sprawdzeniem wszystkich elementów ochrony przeciwpożarowej oraz drożności dróg ewakuacyjnych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy. Nasi pracownicy podczas wydarzenia mają jednakowe uniformy, są wyposażeni w identyfikatory oraz odpowiedni sprzęt, dzięki któremu pozostają ze sobą w stałym kontakcie. Dysponują także środkami przymusu bezpośredniego dozwolonego przez przepisy prawne. Wszyscy zatrudnieni ochroniarze zostali przeszkoleni. Posiadają kompetencje oraz pozwolenia na pracę w ochronie.

Dostosowanie zabezpieczeń do potrzeb konkretnej imprezy

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam dopasować rodzaj ochrony do konkretnego wydarzenia. Takie działania sprawiają, że organizatorzy nie muszą martwić się żadnym aspektem związanym z bezpieczeństwem uczestników. Tą kwestią zajmują się nasi wykwalifikowani ochroniarze z wieloletnim doświadczeniem.

Wszystkie osoby poszukujące sprawdzonej firmy ochroniarskiej zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy wspólnie ustalimy zakres i rodzaj zabezpieczeń.