Wizja lokalna obiektu

Wizja lokalna obiektu pozwala ocenić skutki włamania lub zdarzenia noszącego znamiona wandalizmu. Jest to jedna z usług wchodząca w skład ochrony fizycznej obiektu. Profesjonalnie wykonane oględziny na miejscu zdarzenia pomagają ocenić zakres szkód. Jest to także sposób na dokonanie zmian w zabezpieczeniach. Jeśli na terenie domu prywatnego lub budynku użyteczności publicznej pojawiły się osoby niepożądane, jesteśmy w stanie pomóc Państwu ulepszyć system, np. poprzez wprowadzenie nowoczesnych zabezpieczeń elektronicznych.

Wizja lokalna w celu instalacji zabezpieczeń technicznych

Wizja lokalna może być wykonana także przed instalacją elektronicznych systemów zabezpieczeń. Zebranie dokładnych informacji pomaga nam ocenić, jakie możliwości daje dany obiekt. W ten sposób jesteśmy w stanie zabezpieczyć budynek na najwyższym poziomie. Wiedza i odpowiednie kompetencje połączone z zebraniem dokładnych informacji to najlepszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym w konkretnym obiekcie. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do zapoznania się z każdym terenem, jaki będzie podlegał naszej ochronie.

Rzetelna wycena usług ochroniarskich

Wizja lokalna to także dobry sposób na wykonanie rzetelnej i pełnej wyceny przed podpisaniem umowy zawierającej zapis o świadczeniu usług ochrony mienia. Zapoznanie się z terenem pozwala nam sprawdzić, ile osób będzie potrzebnych do zabezpieczenia danej wielkości obiektu oraz jakie dodatkowe środki ochrony należy przedsięwziąć. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie i umówimy najbardziej dogodny termin spotkania.