Elektroniczne systemy zabezpieczeń

Specjalizujemy się w instalacji dostosowaniu do potrzeb konkretnego obiektu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Są to skuteczne narzędzia zapewniające bezpieczeństwo na terenie całego kompleksu. Najczęściej montowane są w centrach handlowych, muzeach, budynkach użyteczności publicznej, placówkach medycznych, sklepach, biurowcach, osiedlach mieszkalnych czy halach produkcyjnych. Z powodzeniem sprawdzą się także w domach prywatnych. Ich zadanie polega na wykrywaniu oraz informowaniu o potencjalnym zagrożeniu i różnych nieprawidłowościach.

Stały monitoring obiektu

Monitoring elektroniczny działa 24 godziny na dobę. Wszystkie sygnały ostrzegawcze wysyłane są na bieżąco do naszego Centrum Monitorowania Alarmów drogą radiową lub telefoniczną. W ten sposób nasi pracownicy otrzymują informację o konieczności przeprowadzenia patrolu interwencyjnego. Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia w ciągu 10-15 minut, aby dokładnie sprawdzić powstałe zagrożenie i przedsięwziąć odpowiednie kroki mające na celu zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym w danym budynku.

Jakie zagrożenia pozwala wyeliminować monitoring?

Dzięki profesjonalnym i nowoczesnym mechanizmom elektronicznym nasi pracownicy ochrony szybko reagują na sygnały wskazujące między innymi na włamanie. Przyjeżdżamy do obiektu w przypadku nieuprawnionego, fizycznego naruszenia dozorowanej strefy. Praktycznie każdy system posiada przycisk antynapadowy. Po jego wciśnięciu staramy się jak najszybciej przybyć na miejsce zdarzenia. Za sprawą czujników przeciwpożarowych reagujemy również w przypadku oznak pożarów. Nowoczesne technologie pozwalają wykryć sabotaż systemu.

Sprawna reakcja na sygnały

Zapewniamy szybką i sprawną reakcję na każdy niepokojący sygnał, jaki może pojawić się w monitorowanych przez naszą firmę obiektach. Pracujemy całą dobę, dzięki czemu możemy przeprowadzić wizję lokalną obiektu nawet w późnych godzinach nocnych lub wczesnych porannych. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom maksymalny stopień bezpieczeństwa.

Wszystkich zainteresowanych wprowadzeniem najwyższego stopnia kontroli zapraszamy do współpracy. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.

Comments are closed.