Ochrona obiektów handlowych

Oferujemy kompleksową ochronę obiektów handlowych na terenie Warszawy. Prowadzimy zintegrowany system zabezpieczeń, w którym nasi pracownicy przebywający ne terenie danego budynku cały czas pozostają w stałej łączności ze sobą. Dzięki temu szybko i skutecznie mogą przekazać sobie informacje w razie wystąpienia zagrożenia. Działania wykonujemy zarówno w trakcie dnia, kiedy sklepy są otwarte, jak również w nocy po zamknięciu obiektu, regularnie dokonując patroli w obrębie całego obiektu oraz terenów przylegających.

Na czym polega ochrona fizyczna obiektów?

W ramach usługi ochrony fizycznej obiektów, nasi pracownicy stale monitorują i strzegą cały teren. Ochroniarze kontrolują nie tylko bezpieczeństwo mienia, ale i osób korzystających z budynku. Nasza kadra jest wysoce wykwalifikowana. Stawiamy na doświadczenie i kompetencje, które stanowią fundament skuteczności naszych usług.
Znaczna część ochroniarzy Best Security posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, dopuszczenie do informacji niejawnych o klauzuli bezpieczeństwa „poufne” oraz pozwolenia na broń obiektową. Są wyposażeni w środki przymusu bezpośredniego.

Podczas pełnienia obowiązków pracownicy posiadają przy sobie środki łączności, aby reakcja na zagrożenia była jak najsprawniejsza. Sprzęt ten zapewnia stałą łączność z Centrum „BEST GRUPA”  i umożliwia otrzymanie wsparcia patrolu interwencyjnego w przypadku wystąpienia niebezpieczeństwa.

Obsługujemy liczne podmioty z różnych branż. Zaufały nam nie tylko osoby prywatne, ale także urzędy administracji państwowej m.in.: Sądy, Urzędy Miasta. Ponadto Wspólnoty Mieszkaniowe, Zakłady, Ośrodki Sportu i Rekreacji itp.

Wdrożenie efektywnych systemów bezpieczeństwa

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej ochrony konkretnego obiektu, dlatego szczególną uwagę zwracamy na wdrożenie nowoczesnych i efektywnych elektronicznych systemów zabezpieczeń. Stały monitoring wszystkich części budynku pozwala nam zareagować na każde wydarzenie stanowiące zagrożenie dla osób znajdujących się w centrum handlowym najszybciej, jak to jest możliwe. Korzystamy z najlepszych systemów wizyjnych, które charakteryzują się niską awaryjnością, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dostosowanie liczby ochroniarzy do powierzchni centrum handlowego

Wykonywanie zadań z zakresu zabezpieczania obiektów handlowych wymaga od nas odpowiedniego przygotowania nie tylko zaplecza technicznego, lecz także podjęcia decyzji o wysłaniu wystarczającej liczby osób. Wieloletnie doświadczenie w branży ochroniarskiej pozwala nam skutecznie ocenić, ile osób powinno wypełniać obowiązki na terenie budynku o konkretnej powierzchni. Dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym w budynku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktów właścicieli oraz zarządców większych i mniejszych galerii handlowych, a także budynków sportowych oraz obiektów użyteczności publicznej.