Ochrona bezpośrednia osób

Ochrona bezpośrednia osób ma na celu zabezpieczyć Klientów (lub osoby wskazane przez Klientów) przed zagrożeniami zdrowia, życia lub przed naruszeniem nietykalności osobistej. Świadczymy profesjonalne usługi na terenie Warszawy i okolic w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przez 24 godziny na dobę. Posiadamy odpowiednie kompetencje pozwalające przeciwdziałać próbom popełnienia przestępstwa w stosunku do chronionych Klientów. Z naszej pomocy skorzystało już wielu ludzi, którzy potwierdzają kompleksowe i konsekwentne działania w zakresie chronienia zdrowia i życia Klientów. Prowadzimy również doradztwo w zakresie ochrony.

Rozpoznanie sytuacji zagrożenia

Ochrona osób jest bardzo trudnym zadaniem, które realizujemy dzięki odpowiedniemu przygotowaniu. Kluczowe jest przede wszystkim rozpoznanie zagrożenia. Całkowitą skuteczność osiągamy między innymi za sprawą koncentracji podczas służby oraz zdolności do przewidywania wydarzeń. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy wyróżniają się nie tylko skutecznością, lecz także dyskrecją. Zajmujemy się ochroną osób dorosłych oraz dzieci. Jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo każdemu Klientowi, niezależnie od miejsca przebywania oraz sytuacji.

Czym jest ochrona osobista?

Doskonale wiemy, że niektóre osoby potrzebują szczególnie wzmożonego zabezpieczenia. W ramach ochrony osobistej zapewniamy stałą obecność przy Kliencie, którego życie lub zdrowie jest zagrożone. Od wielu lat zajmujemy się ochroną bezpośrednią w Warszawie, a bogate doświadczenie umożliwia nam świadczenie najwyższej jakości usług. Po prostu wiemy, jak o Państwa zadbać.

Ochroniarze czuwają przy Kliencie w każdym momencie – w pracy, w domu, a także w czasie wolnym. Zachowują zarazem pełną dyskrecję, aby ochrona była jak najbardziej skuteczna. Nasi pracownicy, którzy specjalizują się w ochronie osobistej, są uzbrojeni, co gwarantuje najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Skuteczność i pełen profesjonalizm – nasze największe zalety

Wypełnianie obowiązków w zakresie skutecznej ochrony osób wymaga wielu kompetencji. Zatrudniamy wyszkoloną kadrę posiadającą pozwolenia na broń palną. Wszyscy nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia także z udzielania pierwszej pomocy. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci, korzystając z naszych usług, czuli się w pełni bezpieczni. Przed podpisaniem umowy wspólnie ustalamy zakres zadań ochroniarzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić dokładny koszt. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.