USŁUGI PORZĄDKOWE

Specjalizujemy się nie tylko w szeroko pojętej ochronie mienia, lecz także oferujemy pełen pakiet usług porządkowych na terenie Warszawy. Już na samym początku naszej działalności podejmowaliśmy się zadań w zakresie sprzątania budynków oraz przylegających do nich terenów. To właśnie u nas mogą Państwo zamówić wykwalifikowaną grupę, która z powodzeniem doprowadzi do porządku każdą przestrzeń: hale produkcyjne, biurowce, siedziby firm, magazyny, centra handlowe, obiekty użyteczności publicznej, osiedla czy domy prywatne. Korzystamy z najlepszych środków czystości oraz sprzętu AGD, który umożliwia nam usunięcie nawet trudnych zabrudzeń z powierzchni. Dokładamy wszelkich starań, aby oddać do Państwa dyspozycji czyste pomieszczenia.

Prace alpinistyczne

Dla nas nie ma zadań niemożliwych, co udowadniamy cały czas poszerzając ofertę. To właśnie nasza firma za pomocą specjalistycznych technik alpinistycznych umyje okna na najwyższym piętrze obiektu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowe czyszczenie elewacji zabrudzonej fasady budynków użyteczności publicznej. Z naszych usług korzystają prywatne przedsiębiorstwa oraz instytucje miejskie. Wszystkie zadania przeprowadzamy z należytą uwagą i przy maksymalnych zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Prace alpinistyczne wykonują wyszkoleni pracownicy posiadający odpowiednie zezwolenia oraz aktualne badania lekarskie.

Sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych

Zajmujemy się także sprzątaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych przez cały rok. Mogą nam Państwo zlecić doprowadzenie ogrodu prywatnego jak i obszaru przy budynkach użyteczności publicznej do porządku po zimie. Regularnie strzyżemy trawniki, dzięki czemu cały teren przy obiektach wygląda schludnie i czysto. Dbamy o to, aby w wyznaczonym rejonie nie zalegały żadne śmieci oraz inne nieestetyczne zanieczyszczenia. W celu dokładnego ustalenia zakresu prac zachęcamy do kontaktu. W trakcie rozmowy podamy szacunkową wycenę oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.