Ochrona fizyczna obiektów

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie ochrony fizycznej obiektów. Polega ona głównie na stałej obecności naszych pracowników na terenie budynku oraz przyległych terenów wskazanych przez Klienta. Mogą to być domy prywatne, centra handlowe, hale sportowe, muzea, biurowce, osiedla mieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej, siedziby firm oraz hale produkcyjne. W trakcie wypełniania swoich służbowych obowiązków ochroniarze korzystają z nowoczesnych elektronicznych systemów zabezpieczeń, sprawnie reagując na każdy sygnał świadczący o wystąpieniu zagrożenia.

Obowiązki ochroniarzy

Do zadań naszych pracowników należy przede wszystkim pełna kontrola nad całym obiektem. Ochroniarze nie oddalają się z miejsca wypełniania zadań w trakcie trwania służby. Nasza wykwalifikowana kadra cały czas sprawdza monitoring oraz ocenia potencjalne zagrożenia. W przypadku wątpliwości, czy dana osoba może wejść na teren posesji, ochroniarze mają prawo ją wylegitymować. Taka weryfikacja pozwoli zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom budynku. Do kluczowych zadań należą także: podjęcie odpowiednich kroków w przypadku powstania zagrożeń, reakcja na sygnały, jakie generuje system monitoringu oraz regularne obchody obiektu. Weryfikacja terenu pozwala ocenić, czy żadne z wyjść nie zostało w jakikolwiek sposób naruszone przez osoby niepożądane.

Co sprawia, że nasza ochrona jest taka skuteczna?

Chcemy w pełni zrealizować potrzeby naszych Klientów, dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań aby regularnie rozszerzać kompetencję zatrudnionych osób, co sprawia, że cały czas podnosimy jakość świadczonych usług. W przypadku ochrony obiektów przed rozpoczęciem wypełniania powierzonych nam zadań nasi ochroniarze poznają każdy budynek, co później pomaga w sprawnym i szybkim poruszaniu się po całym terenie.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami ochroniarskimi na terenie Warszawy zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy potrzeby oraz zakres prac.

Comments are closed.